متخصص برتر بلیچینگ دندان

معرفی 7 متخصص برتر بلیچینگ دندان در میدان آرژانتین تهران 1402 به انتخاب مجله آموزشی تجهیزات دندانپزشکی

سفید کردن یا بلیچینگ دندان روشی برای سفید کردن دندان‌هاست که هم می‌تواند توسط دندانپزشک انجام گیرد و هم توسط خود فرد و در منزل انجام شود. عوامل بسیاری هستند که بر روی رنگ دندان می‌توانند تاثیرگذار باشند مانند کشیدن سیگار و قلیان، استفاده از خوراکی‌های حاوی رنگدانه، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و …. . رفع این مشکل به راحتی از طریق بلچینگ دندان در تهران و توسط بهترین دندانپزشک صورت می‌گیرد که به عبارت دیگر اصلاح طرح دندان نیز گفته می‌شود. انتخاب و مراجعه به بهترین متخصص بلیچینگ و زیبایی اهمیت بالایی در رضایت از نتیجه کار دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ویژگی‌های بهترین دندانپزشک بلیچینگ دندان در تهران

سفید کردن با بلیچینگ دندان در تهران بایستی توسط بهترین دکتر دندانپزشکی زیبایی انجام گیرد تا به نتیجه ایده آل و رضایت بخشی دست پیدا کند. دندانپزشک متخصص برای انجام اینکار باید دارای ویژگی‌هایی باشد که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

  • دارای تخصص و مهارت لازم باشد.
  • از سابقه و تجربه کافی برخوردار باشد.
  • رضایت مراجعین قبلی را به دست آورده باشد.
  • از مواد با کیفیت و کاملا مرغوب استفاده کند.
  • دارای اخلاق حرفه‌ای و رضایت بخشی باشد.
  • دارای پرسنل با اخلاق و حرفه‌ای در این زمینه باشد.
  • از مطب تمیز و تجهیزات و تکنیک‌های به روز برخوردار باشد.
متخصص برتر بلیچینگ دندان

از آنجایی که پیدا کردن دکتر با چنین ویژگی‌هایی کاری بسیار سخت و زمانبر است، از این رو می‌توانید برای راحتی بیشتر و صرف زمان کمتر برای پیدا کردن دندانپزشک مورد نظر خود از لیست ارائه شده در این مقاله کمک بگیرید.

بخوانید
درمان دندان شکسته و علت های آن

دکتر نازی بنیانیان

آدرستهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان ششم
شماره تماس02188539720

دكتر زهرا عليزاده طبري

آدرستهران، ميدان آرژانتين، ابتدای الوند
شماره تماس02188793503

کلینیک دندانپزشکی آسیا

آدرستهران، تهران، آرژانتین، خیابان بیمارستان آسیا
شماره تماس02188539720

دکتر مهرداد عبدوس

آدرستهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، نبش کوچه دوازدهم شرقی
شماره تماس02188736294

مرکز دندان پزشکی ادیب

آدرستهران، میدان آرژانتین،خیابان الوند، انتهای خیابان 31
شماره تماس

دکتر جهانگیر ارفع

آدرستهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، کوچه آویز
شماره تماس02188775488

کلینیک دندانپزشکی آرکا

آدرستهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان 6، پلاک 22، واحد 7
شماره تماس02188539720

معرفی انواع روش‌های بلیچینگ دندان در تهران

سفید کردن دندان با بلیچینگ در تهران می‌تواند به دو روش مختلف انجام پذیرد به این صورت که توسط بهترین دکتر بلیچیگ دندان در تهران و یا توسط خود فرد و در منزل انجام شود. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد راه‌های سفید کردن دندان در تهران پرداخته شده است:

بلیچینگ دندان در مطب تهران

این روش از بلیچینگ دندان توسط دندانپزشک و در مطب انجام می‌پذیرد و از مواد با غلظت بالا که در مدت زمان کوتاه‌تری این عمل را انجام می‌دهد استفاده می‌گردد. در ابتدا دکتر دندان‌های شما را با یک ماده اسیدی آغشته می‌کند و سپس یک ماده اکسید کننده به مینای دندان شما می‌زند. در نهایت به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه نور لیزر را بر روی دندان‌های شما می‌تاباند. معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای سفید کردن با بلچینگ دندان در تهران توسط متخصص ۳ الی ۴ جلسه می‌باشد. انجام این روش بایستی حتما توسط بهترین دکتر بلیچینگ دندان در تهران انجام گیرد تا از بروز حساسیت و یا ناراحتی در لثه جلوگیری به عمل آید.

بخوانید
تاثیر بیماری دیابت بر بهداشت و سلامت دهان چیست؟ + بررسی مشکلات بهداشت دهان و دندان ناشی از دیابت

بلیچینگ دندان در منزل (استفاده از ژل‌های سفید کننده، استفاده از سینی سفید کننده دندان، خمیردندان سفید کننده)

برای انجام این روش از سفید کردن دندان همانطور که از نام آن پیداست نیازی به مراجعه حضوری به مطب پزشک برای بلیچینگ دندان نیست. در واقع انجام این روش توسط خود فرد در منزل و تحت نظر دندانپزشک متخصص انجام می‌پذیرد. نوع ماده‌ای که در بلچینگ دندان در منزل استفاده می‌شود با موادی که توسط دندانپزشک و در مطب صورت می‌گیرد کاملا متفاوت است.

سفید کردن دندان در منزل خود نیز به چند روش مختلف انجام می‌شود که در ادامه به توضیح آن پرداخته شده است:

✓ استفاده از ژل‌های سفید کننده

در ابتدا دکتر از دندان‌های بیمار قالب تهیه می‌کند که این قالب‌ها توسط لابراتور و از جنس تری پلاستیکی ساخته می‌شوند. سپس مواد بلیچینگ در داخل نایت گارد ریخته شده و بر اساس نیاز فرد به مدت یک الی شش ساعت در طول روز بر روی دندان‌ها قرار می‌گیرد. معمولا طول دوره درمان بلیچینگ در منزل را می‌توان بین یک تا دو هفته برای هر فک در نظر گرفت.

بخوانید
مکیدن انگشت در کودکان و پیامدهای آن

✓ استفاده از سینی سفید کننده دندان

سینی‌های سفید کننده را می‌توان به صورت آماده از داروخانه‌ها تهیه کرد که مقرون به صرفه‌ترین روش برای سفید کردن دندان‌ها به شمار می‌روند. در این نوع از سینی‌های سفید کننده دندان از دو لایه ساخته شده و مواد در داخل آن قرار می‌گیرند که حاوی ۱۰ تا ۱۵ درصد پراکسید کاربامید می‌باشند.

✓ خمیر دندان سفید کننده

یکی دیگر از روش‌های سفید کردن دندان در منزل استفاده از خمیردندان است که تنها می‌تواند لکه‌های سطحی و خارجی روی مینای دندان را از بین ببرد مانند لکه‌های به وجود آمده به دلیل استفاده از سیگار، قلیان، چای و …. . در واقع این روش هیچ تاثیری بر روی رنگ طبیعی دندان ندارد و تنها با سایش سطح خارجی باعث می‌شود تا لایه زیرین که روشن‌تر است قابل مشاهده باشد.

مزایای بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان) در تهران

سفید کردن با بلیچینگ دندان در صورتی که توسط بهترین دندانپزشک بلیچینگ دندان در تهران انجام گیرد می‌تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد که از جمله آن‌ها به موارد زیر اشاره شده است:

  • سفید شدن دندان‌های لکه دار و یا زرد رنگ
  • افزایش اعتماد به نفس و بهبود زندگی اجتماعی
  •  این روش تقریبا بی خطر شناخته شده است.
بخوانید
تأثیرات میوه بر سلامتی و عملکرد بدن

ماندگاری بلیچینگ دندان در تهران چقدر است؟

بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد؟ طول عمر و ماندگاری سفید کردن با بلیچینگ دندان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهارت و تخصص دندانپزشک

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر میزان ماندگاری و طول عمر بلیچینگ دندان، مهارت و تخصص دندانپزشک است. در واقع دکتر متخصص در این زمینه می‌تواند از بروز آسیب و یا عوارض بر روی لثه‌های شما جلوگیری کند و همچنین با استفاده از مواد با کیفیت طول عمر بلیچینگ دندان شما را نیز افزایش بدهد.

عادت و رژیم غذایی

نوع رژیم غذایی که دنبال می‌کنید نیز یکی دیگر از عوامل مهم و موثر بر روی ماندگاری سفید کردن با بلیچینگ دندان در تهران است. در واقع عدم استفاده از خوراکی‌هایی که حاوی رنگدانه هستند مانند انواع نوشابه‌ها می‌تواند باعث افزایش ماندگاری بلیچینگ شما شود.

رنگ اصلی دندان

رنگ طبیعی و اصلی دندان شما نیز یکی دیگر از فاکتوهای مهم در مدت ماندگاری بلیچینگ دندان است. برخی از افراد دارای دندان‌هایی به رنگ خاکستری هستند که معمولا روش بلیچینگ بر روی آن‌ها تاثیرگذار نمی‌باشد و بهتر است از سایر روش‌های زیبایی مانند کامپوزیت و یا لمینت دندان استفاده کنند.

بخوانید
دکوراسیون مطب دندانپزشکی

سخن پایانی

ما با جستجو در فضای وب و با توجه به نظر کاربران لیستی از متخصص برتر بلیچینگ دندان در تهران را برای شما عزیزان ارائه دادیم. اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه داشتید می‌توانید نظر خود را در کامنت همین مقاله بنویسید. شما عزیزان می‌توانید پیشنهادات خود را با بخش مدیریت سایت به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد ما به شما

بهترین برندهای ایمپلنت دندان سوئیسی

بهترین برندهای ایمپلنت دندان سوئیسی

از دست دادن دندان‌ها، چه به دلیل پوسیدگی و چه سایر دلایل، می‌تواند تاثیر قابل …

دیدگاهتان را بنویسید