آمپول بی حسی دندان

دکتر “علی رضا نواب اعظم” روز شنبه در واکنش به برخی زمزمه‌ها در مورد کمبود آمپول بی حسی دندان در این استان گفت: این ماده بی‌حسی از طریق شرکت داروپخش در حال توزیع است و دندانپزشکان می‌توانند آن را تهیه کنند. وی با بیان اینکه دندانپزشکان استان باید با ورود به سامانه این شرکت، ثبت نام و نسبت به خرید آن اقدام نمایند ادامه داد: متقاضیان از طریق سایت داروپخش، اقدام و کارت ملی، پروانه مطب و کارت نظام پزشکی را روی سایت بارگذاری کرده و درخواست دهند تا شرکت یاد شده ماده را بدون هزینه اضافی، درب مطب تحویل دهد. تجهیزات دندانپزشکی برای دندانپزشکان

آمپول بی حسی دندان

به گفته وی هر دندانپزشک می تواند ماهانه چهار بسته، معادل ۲۰۰ عدد آمپول بی‌حسی از شرکت یاد شده تحویل گیرد و برای درمانگاهها نیز به تعداد دندانپزشکان فعال در آنها، این ماده بی‌حسی به قیمت مناسب توزیع میشود. این متخصص و جراح فک، دهان و صورت یادآور شد: فقط با کمبود ماده بی‌حسی دندان ویژه بیماران فشار خونی و قلبی روبرو هستیم که یک مشکل کشوری است.

آمپول بی حسی دندان

وی با بیان اینکه اگر دندانپزشکان برای تهیه ماده بی‌حسی دندان مشکلی دارد می تواند به آدرس این انجمن مراجعه کند اظهار داشت: دستکش، ماسک، لباس و الکل مورد نیاز مطب‌های دندانپزشکی و درمانگاهها نیز در میان دندانپزشکان عضو انجمن توزیع شده است.

بیش از ۳۰۰ دندانپزشک در استان یزد فعالیت دارند.

READ  پیشگیری از انتشار آیروسل‌ها در دندانپزشکی با محلول آب و پلیمر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *