جدیدترین مقالات

استقبال دندانپزشکان از خریدهای اینترنتی تجهیزات و مواد مورد نیاز مطب‌شان

برای بسیاری از دندانپزشکان و دندانسازان دغدغه خرید مناسب تجهیزات و همچنین به روز بودن قیمت مواد دندانپزشکی همواره وجود داشته است. در این میان با توجه به روند رو به رشد سایت های فروشگاهی اینترنتی این امکان برای دندانپزشکان فراهم گردیده که با توجه به نیاز و سلیقه های متفاوت بتوانند از سایت های خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی، تجهیزات و مواد مورد نیاز مطب خود را تهیه کنند. در این مقاله سعی داریم گذری داشته باشیم بر مزایای خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی و همچنین راهنمای خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی را بررسی کنیم.

خرید اینترنتی لوازم دندانپزشکی

مزایای خرید آنلاین تجهیزات و بررسی قیمت مواد دندانپزشکی

  • امکان مقایسه قیمت های بازار

آیا محصولی که خریداری کرده ام قیمت مناسبی دارد؟! حدود قیمت تجهیزاتی که برای مطب دندانپزشکی لازم دارم چقدر است؟ این‌ها سوالاتی هستند که برای بسیاری از دندان پزشکان و فارخ التحصیلان رشته دندانپزشکی مطرح است.

بدون شک اگر قیمت یک محصول مجزای دندانپزشکی را از بازار سنتی بگیرید با نوسان های قیمت روبرو خواهید شد. و این مسئله موجب سخت‌تر شدن اعتماد در خرید از فروشگاه های دندانپزشکی می شود.

امکان مقایسه و بررسی

با پیشرفت اینترنت و راه افتادن فروشگاه های اینترنتی خرید مواد و تجهیزات دندان پزشکی، خریداران و پزشکان عزیز میتوانند به سادگی کلیک کردن و صرف حداقل وقت در اینترنت محصول مورد نظر خود را جستجو کرده و قیمت های آنلاین و به روز مواد دندانپزشکی را مشاهده کنند.

بخوانید
دندان درد در بارداری + بهترین روش برای درمان

همچنین استفاده از جستجو آنلاین امکان بررسی و مقایسه قیمت های مختلف چندین فروشگاه قیمت مواد دندانپزشکی را فراهم میکند. و همه این مقایسه ها در عرض چند دقیقه امکان پذیر است.

فروشگاه اینترنتی کالای دندانپزشکی
  • امکان مقایسه محصولات و تجهیزات دندانپزشکی

یکی دیگر از مزایایی که در خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی وجود دارد امکان استفاده از مقایسه محصولات مختلف در کنار هم است. مثلا برای مثال برای خرید کامپوزیت دندانپزشکی، کافی است در صفحه محصولات مرتبط با کامپوزیت دندانپزشکی محصول مورد نیاز خود را جستجو کرده و با اضافه کردن به لیست مقایسه، در صفحه مقایسه محصولات تمامی ویژگی های دو محصول از دو برند تولید کننده مواد دندانپزشکی را با هم مقایسه کنید.

و اما راهکار بهتر برای انتخاب بین چندین محصول و مواد دندانپزشکی و قبل از خرید اینترنتی این مواد، استفاده از مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین برای خرید تجهیزات دندانپزشکی است. وبسایت پیشرودنت به صورت فعال این امکان را برای دندانپزشکان عزیز فراهم آورده که با هماهنگی قبلی بتوانند از تجربه های این سالهای شرکت به عنوان نمایندگی محصولات دندانپزشکی و شرکتی فعال دز حوزه پخش مواد دندانپزشکی استفاده برده و از خدمات رایگان مشاوره خرید تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی کمال بهره را ببرند.

بخوانید
جراحی لثه چیست؟ + معرفی انواع مختلف جراحی لثه + جراحی لثه برای چه کسانی تجویز می شود و روند درمانی آن چگونه است؟

این ویژگی سایت های اینترنتی که خریداران به راحتی امکان مقایسه محصولات را دارند سبب رغبت هرچه بیشتر دندانپزشکان و دندانسازان عزیز به سمت استفاده از خرید اینترنتی مواد دندانپزشکی مورد نیاز خود کرده است. و به راحتی می توان برای مثال قیمت مواد دندانپزشکی در بازار را با محصولات و قیمت های وبسایت های خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی مقایسه کنند.

  • دسترسی به شرکت های و نمایندگی های پخش مواد دندانپزشکی

شما در هرجای ایران که باشید، شاید برایتان سوال باشد که قیمت مواد دندانپزشکی استان تهران و یا فروش مواد دندانپزشکی در اصفهان و سایر شهرها به چه صورت است. و آیا میتوان به فروشگاه های با فروش سنتی و بازاری تجهیزات دندانپزشکی اعتماد کرد یا خیر.

امروزه فروشگاه های اینترنتی مواد و کالای دندانپزشکی این مساله را به راحتی حل کرده اند. دندانپزشکان و دندان سازان عزیز میتوانند با سرچی ساده در گوگل به راحتی به تمامی نمایندگی های محصولات دندانپزشکی دسترسی داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی مواد دندانپزشکی پیشرودنت مفتخر است که با بهره گیری از سیستم پخش و توزیع مناسب تجهیزات و مواد دندانپزشکی در بازار سنتی، به صورت فعال در زمینه شرکت پخش مواد دندانپزشکی، محصولات برتر برندهای ساخت و تولید مواد دندانپزشکی را  به صورت اینترنتی به معرض فروش در آورده است. تا امکانی راحت برای تمامی دندانپزشکان برای دسترسی به تمامی محصولات با مناسب ترین قیمت به نسبت بازار داشته باشند.

بخوانید
تأثیرات میوه بر سلامتی و عملکرد بدن

مواد دندانپزشکی با قیمت ارز دولتی

با توجه به نوسانات شدید در بازار ارز و اینکه بسیاری از تجهیزات و مواد دندانپزشکی وارداتی هستند، متاسفانه قیمت مواد دندانپزشکی وارداتی را با افزایش سرسام آوری روبرو کرده است.

ارز دولتی برای مواد دندانپزشکی چیست؟

در سالهای اخیر با کم ارزش شدن پول ملی ریال در برابر ارزهای خارجی، قیمت محصولات و مواد دندانپزشکی وارداتی به نسبت توان مالی مردم افزایش داشته است. دولت برای جبران ناچیز این نوسانات و بی ثباتی در بازار ارز و تبعات ناشی از آن بر زندگی و سلامت مردم اقدام به دادن سوبسیت -یارانه مواد دندانپزشکی- کرده است.

به این ترتیب که با اختصاص محدود ارز نیمایی برای مواد دندانپزشکی پرمصرف دندانپزشکان را به کم کردن هزینه درمان برای مردم ترغیب نموده است.

بنابراین وارد کنندگان مواد دندانپزشکی با دریافت ارز نیمایی میتوانند موادی را که در لیست مواد با ارز نیمایی دندانپزشکی قرار دارند را وارد کنند. دندانپزشکان عزیز نیز میتوانند با توجه به سقف خریدی که توسط وارد کننده مواد دندانپزشکی تعیین می شود اقدام به خرید نمایند.

بخوانید
عفونت دندان و راه های درمان و پیشگیری از آن

برای مثال برای خرید کارپول دندانپزشکی با ارز نیمایی:

شرکت وارد کننده کارپول دندانپزشکی میتواند با دریافت ارز دولتی اقدام به واردات کارپول با ارز نیمایی کند. و همچنین میزان امکان خرید کارپول ارز نیمایی را برای هر دندانپزشکی تعیین کند.

دندانپزشکان محترم میتوانند با ارسال مدارک دندانپزشکی مورد نیاز ارز نیمایی خود شامل:

  • کپی کارت نظام پزشکی
  • کپی کارت ملی
  • کپی شناسنامه
خرید مواد دندانپزشکی با ارز دولتی
مدارک مورد نیاز برای خرید مواد دندانپزشکی با ارز دولتی

اقدام به دریافت کارپول مورد نیاز -تا سقف خرید تعیین شده- کنند.

با خرید مقدار سهمیه ارز نیمایی هر دندانپزشک از شرکت پخش مواد دندانپزشکی، مدارک ایشان در سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی آیمد imed ثبت و ذخیره می شود. در واقع هر خریدی که دندانپزشک از شرکت های پخش مواد دندانپزشکی انجام میدهد فاکتور خرید ارز دولتی به اسم خود دندانپزشک صادر و در سامانه imed آیمد ذخیره میشود.


فروشگاه های اینترنتی مواد دندانپزشکی با ارز دولتی

شرکت پیشرودنت با ارائه محصولات دندانپزشکی با ارز دولتی سعی دارد امکان استفاده از بهترین و جامع ترین سبد خرید محصولات نیمایی را برای دندانپزشکان عزیز فراهم نماید.

بخوانید
جراح دهان، فک و صورت کیست؟ + خدمات تخصصی جراحی فک و صورت

نحوه ارائه مواد دندانپزشکی با ارز دولتی

ارائه محصولات و مواد دندانپزشکی با ارز دولتی دارای نظم خاص و مرتبی نیست. و با توجه به وضعیت گمرک در تحویل مواد وارداتی و نیز وضعیت سفارش شرکت های وارد کننده مواد دندانپزشکی تعیین می شود.

خرید مواد دندانپزشکی آنلاین

شرکت پیشرودنت با پیگیری واردات مواد ارز دولتی دندانپزشکی از شرکت های واردات محصولات دندانپزشکی در اسرع وقت این محصولات را با امکان خرید با ارز دولتی در وبسایت و فروشگاه خود فراهم می آورد.

دندانپزشکان عزیز میتوانند با پر کردن فرم مشخصات و ارسال مدارک خود، برای همیشه و به روز اقدام به خرید مواد دندانپزشکی با ارز دولتی نمایند.


نمایندگی و شرکت پخش مواد دندانپزشکی پیشرودنت

شرکت پیشرودنت با اسم تجاری ” کالای دندانپزشکی پیشرو ” از سال 1382 فعالیت رسمی خود را به صورت فروش در بازار سنتی آغاز کرده است.

پیشنهاد ما به شما

ایمپلنت در مشهد

ایمپلنت در مشهد

ایمپلنت دندان در مشهد؛ راه حل دائمی برای لبخندی زیبا و سلامتی دهان است. از …

دیدگاهتان را بنویسید