بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی که از خریدنشان پشیمان نمیشوید!

خرید تجهیزات دندانپزشکی به عنوان لوازم مهم و اساسی کار دندانپزشکان مورد توجه می باشد. در هنگام خرید تجهیزات دندانپزشکی با برندهای مختلفی مواجه هستید. هر کدام از این برندها، ویژگی‌های خاص خود را دارند و به شکل متفاوت از دیگر برندها تفکیک می‌شوند.

با شناخت برندهای مختلف تجهیزات دندانپزشکی می توانید بهترین و مناسب ترین برند را انتخاب کنید. بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی می توانند در نوع خارجی یا ایرانی انتخاب شوند. دندانپزشکان با توجه به حیطه کاری، میزان بودجه و سلیقه فردی تصمیم می‌گیرند که خرید تجهیزات پزشکی را انجام دهند.

اهمیت بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی

اگر بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی معتبر، مطمئن و معروف باشند، می توانند گزینه مناسب برای خرید تجهیزات باشند. در واقع این برندها با توجه به سابقه ای که دارند، قابل اعتمادتر هستند. این اعتماد و اطمینان با چندین سال خدمات خالصانه به وجود می آید.

برندهای زیادی در زمینه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مشغول به فعالیت بوده اند که اکنون اثری از آن ها نیست. برخی از این برندها بعد از گذشت مدتی به دلیل وارد کردن یا تولید کردن تجهیزات فیک، نامعتبر شناخته می شوند.

بخوانید
گوتا پرکا در دندانپزشکی چه کاربردهایی دارد؟

گروه دیگری از این برندها نیز کیفیت و اصول استاندارد لازم برای تجهیزات دندانپزشکی را در طراحی و تولید در نظر نمی‌گیرند و به همین خاطر بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار تخریب و آسیب می شوند.

بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی همیشه گران قیمت نیستند. این برندها با توجه به اصول استاندارد، شیوه طراحی و کیفیتی که به مشتریان خود ارائه می کنند، بسیار مقرون به صرفه و منصفانه هستند. برای اینکه برندهای مناسبی را برای خرید تجهیزات دندانپزشکی انتخاب کنید، بهتر است برندهای مختلف را با هم مقایسه کنید.

ویژگی های مهم در انتخاب بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی

برای اینکه بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی را انتخاب کنید، باید چند ویژگی مهم را مدنظر قرار دهید.

تنوع تجهیزات مربوط به دندانپزشکی

گستردگی محصولات یا همان تنوع از جمله ویژگی هایی است که برای انتخاب بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی اهمیت زیادی دارد. در واقع شما با ید برندهایی را برای خرید تجهیزات دندانپزشکی انتخاب کنید که تنوع زیادی دارند. تنوع تجهیزات فرصت انتخاب بهتر و برتر را به شما می دهد. در این حالت شما می توانید کالای مورد نظر خود را با توجه به تنوعی که دارد، از نظر ویژگی، خصوصیات، قیمت، آپشن ها و قابلیت ها با یکدیگر مقایسه کنید. در واقع تجهیزات دندانپزشکی با توجه به نیاز شما و انتظاراتی که از آن دارید، انتخاب می شوند، تنوع محصول به شما کمک می کند که نیاز خود را به راحتی برآورده کنید.

بخوانید
آمالکپ چیست و ابزار دندانپزشکی را از کجا خریداری کنیم؟

قیمت تجهیزات دندانپزشکی

قیمت مناسب برای انتخاب بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی اهمیت زیادی دارد. در واقع شما باید برای خرید تجهیزات دندانپزشکی شرکت عرضه کننده با قیمت مناسب را انتخاب کنید. برندهای معتبر و مطمئن قیمت مناسبی را برای عرضه انواع تجهیزات دندانپزشکی در نظر می‌گیرند. این قیمت ها با توجه به امکانات و قابلیت هایی که تجهیزات دندانپزشکی دارند، تعیین می‌شوند و به نسبت مناسب هستند.

اگر یک برند، تجهیزات دندانپزشکی را با قیمت بالا نسبت به سایر برندها عرضه کند، احتمال زیاد مشتریان خود را از دست می دهد.

خدمات پس از فروش در خرید تجهیزات دندانپزشکی

خدمات پس از فروش می تواند ملاک و معیار مناسبی برای انتخاب بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی باشد. برندهای تجهیزات دندانپزشکی که با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرند، به عنوان کالای معتبر و مطمئن شناخته می شوند، به همین خاطر اغلب مشتریان تمایل دارند از چنین شرکت و برندهایی خرید انجام دهند.

بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی ایرانی

 برای شناخت بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی از برندهای ایرانی شروع می کنیم.

بخوانید
درمان ریشه دندان چگونه است؟ + متخصص درمان ریشه یا اندودنتیست کیست؟

شرکت فیروز دنتال یکی از برندهایی است که با بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید و وارد کردن تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت های دندانپزشکی زیگر، اتوکلاو دندانپزشکی، انواع اینسترومنت دندانپزشکی و توربین دندانپزشکی و…در ایران  بسیار موفق بوده است. این شرکت بیشترین میزان رضایت مشتریان از خرید را دارد. چرا که محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه تولید تجهیزات دندانپزشکی در ایران بسیار موفق است، رایا طب پرشین می باشد. این شرکت رضایت مشتریان خود را در نظر می‌گیرد و همواره محصولات خود را با کیفیت و خدمات پس از فروش عرضه می کند. یونیت دندانپزشکی کارن نمونه ای از محصولات قابل توجه رایا طب پرشین می باشد. این یونیت با امکانات خوبی عرضه می شود و قیمت مناسبی نیز دارد.

شرکت پارس دنتال یکی دیگر از شرکت‌های ایرانی است که جزء بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی شناسایی می شود. این شرکت تخصص قابل توجهی در زمینه تولید و فروش یونیت دندانپزشکی دارد. فعالیت این شرکت در حدی است که تا کنون توانسته 10 مدل یونیت با امکانات متنوع به بازار ارائه کند. شرکت پارس دنتال به شکل تخصصی بر روی تولید یونیت متمرکز شده و همین موضوع زمینه موفقیت این برند را فراهم کرده است.

بخوانید
آمالگام دندانپزشکی چه کاربردهایی دارد؟

شرکت دوستکام نیز می تواند یکی از بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی در ایران باشد. این شرکت در زمینه تولید و عرضه بهترین چراغ های یونیت دندانپزشکی و ایمپلنت فعالیت می کند، البته این شرکت تنوع قابل توجهی در محصولات دندانپزشکی دارد. خدمات پس از فروش نیز بخش قابل توجهی از خدمات این شرکت می باشد.

بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی خارجی

بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی خارجی خدماتی همچون قیمت مناسب، کیفیت بالا، اصول استاندارد، خدمات پس از فروش و غیره را به مشتریان ارائه می کنند. به همین خاطر به عنوان برندهای برتر تجهیزات پزشکی معرفی می‌شوند.

شرکت Stryker در زمینه تولید انواع تجهیزات دندانپزشکی فعال می باشد. افرادی که به سراغ این برند می روند، به دنبال یکی از بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی خارجی هستند. این افراد بر روی کیفیت و قیمت مناسب تاکید بسیاری دارند. جالب است بدانید محصولات این شرکت از کیفیت قابل توجهی نسبت به برندهای دیگر برخوردار هستند. ابزار مربوط به جراحی لثه و دهان، ابزار بازسازی و تجهیزات مرتبط با اعصاب دندان جزء محصولات شرکت خارجی می باشند. محصولات این شرکت در نمایشگاه های مربوط به تجهیزات دندانپزشکی نقاط مختلف دنیا جایگاه ویژه ای دارند.

بخوانید
لابراتوار دندانپزشکی و دندانسازی چیست و وظایف آن‌ها چیست؟ + بهترین لابراتوار دندانسازی چه ویژگی هایی دارد؟

تجهیزات پزشکی Roche

شرکت Roche به عنوان یک شرکت چند ملیتی فعالیت دارد و جزء بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی شناخته می شود. یکی از زمینه های فعالیت این شرکت، مربوط به تولید داروهای دهان و دندان بوده و حوزه دیگر فعالیت آن مربوط به ابزار تشخیص بیماری دندان می باشد. این شرکت توانست در سال ۲۰۱۶ به فروشی بیش از ۴۶ میلیارد دلار برسد. این فروش قابل توجه نشان می دهد که این برند محصولات و تجهیزات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می کند.

شرکت جانسون اند جانسون از بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی بوده و اخیراً فعالیت خود را در زمینه تجهیزات دندانپزشکی شروع کرده است. با این وجود، توانسته محصولات متنوعی را به بازار عرضه کند. فروش این شرکت در سال ۲۰۱۶ به ۶۹ میلیارد دلار رسیده است.

شرکت  Baxter International به عنوان شرکت فعال در زمینه محافظت کننده های بهداشتی شناخته می شود. این شرکت متعلق به آمریکاست و در زمینه های مختلف پزشکی فعالیت دارد. با این وجود، تجهیزات دندانپزشکی این برند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

بخوانید
رادیوگرافی دیجیتال روشی ایمن برای عکسبرداری از دندان

شرکت زیمنس فعالیت خود را به شکل رسمی از سال ۱۸۴۶ شروع کرده است. این شرکت متعلق به آلمان بوده و ابتدا فعالیت صنعتی داشته است. در حال حاضر شرکت زیمنس در نقاط مختلف دنیا شعبه های متعددی دارد.

این شرکت از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را در زمینه عرضه تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات بالینی و رادیولوژی آغاز کرده است. جالب است بدانید شرکت زیمنس با توجه به سابقه قابل توجهی که در زمینه تولیدات داشته، توانسته موفقیت زیادی نیز در زمینه تولیدات دندانپزشکی و پزشکی به دست آورد.

فیلیپس یکی از بهترین برندهای تجهیزات دندانپزشکی است. ۴۳% سهام شرکت فیلیپس متعلق به بهداشت و درمان دهان و دندان می باشد. این برند نیز در کشورهای مختلف شعب زیادی دارد و توانسته در تجهیزات دندانپزشکی به موفقیت خوبی برسد.

 شرکت بوستون ساینتیفیک در حال حاضر از شرکت های پیشگام در تولید و فروش تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی است. در ۴۰ کشور دنیا شعبه و نمایندگی دارد. محصولات اورولوژی، قلبی و رادیوگرافی نمونه محصولات این شرکت هستند.

بخوانید
آیا ارتودنسی رنگی وجود دارد؟ + راهنما انتخاب بهترین رنگ ارتودنسی برای هر فرد

پیشنهاد ما به شما

مواد دهانشویه ی خوب

دهان شویه چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟ + آموزش روش استفاده از دهانشویه + ویدیو

دهانشویه چیست سؤالی است که راه‌های سلامت هرچه بیشتر دندان را برای شما روشن می‌کند. …

دیدگاهتان را بنویسید